Warsztaty

,,Kto wygląda na zewnątrz, marzy; kto zagląda do środka, budzi się.” Carl Gustav Jung

Trening Umiejętności Społecznych

Trening Umiejętności Społecznych

Warsztaty Treningu Umiejętności Społecznych powstały z myślą o osobach z trudnościami w kontaktach społecznych – zajęcia mają na celu redukcję napięcia związanego z nawiązywaniem relacji społecznych. Stanowią również doskonałą odpowiedź dla ludzi, którzy chcą pogłębić swoje UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE.
Treningi Umiejętności Społecznych realizowane są również dla dzieci i młodzieży – program zajęć dostosowany zgodnie z normą wiekową.

czytaj dalej
Odkryj swoją kobiecość

Odkryj swoją kobiecość

Oderwij się od codzienności, zapomnij o obowiązkach i pozwól nam o Ciebie zadbać! Zapraszamy Cię do odkrycia własnej Kobiecości!

Misją proponowanych warsztatów jest rozwijanie samoświadomości kobiecości
w oparciu o wiedzę o sobie poprzez doświadczanie, odkrywanie siebie oraz różnych odcieni swojej kobiecości.
Warsztaty prowadzone są przez najlepszych specjalistów – psychologa, trenera personalnego oraz stylistę. Podczas warsztatów zdobędziesz szeroką specjalistyczną wiedzę z zakresu samoświadomości, pewności siebie, asertywności, ale i również dowiesz się jak dbać o sylwetkę z profesjonalnym trenerem personalnym.

czytaj dalej
Kompetencje rodzicielskie

Kompetencje rodzicielskie

Rodzina to podstawowa grupa społeczna w ogromnym stopniu oddziałująca na wszystkich członków rodziny, a szczególnie na dzieci, które w tej rodzinie wzrastają. Ważne jest, więc, by rodziny funkcjonowały w jak najbardziej optymalny sposób, kształtując dojrzałość osobowościową i wpływając na psychospołeczne i fizyczne zdrowie wszystkich jej członków.

Odpowiedzią na wyżej wymienione potrzeby jest proponowany dla Państwa warsztat KOMPETENCJI RODZICIELSKICH.

czytaj dalej
TERAPIA WSPARCIE ROZWÓJ

Kom: +48 514 530 822

E-mail: wojewoda.psycholog@gmail.com